Ürün İade ve Değişim

Sipariş edilen ürün veya ürünlerin teslim alındıktan sonra oluşabilecek herhangi bir sorundan dolayı iade edilmesi istenildiğinde aşağıdaki prosedürler uygulanır.

Sipariş teslim alınma tarihinden itibaren 15 iş günü içerisinde bilgi@fotografbaskimalzemeleri.com adresine e-mail yollayarak iade talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. İade talebinizin tarafımıza ulaşmasının ardından ürün ya da ürünlerinizi Sürat Kargo ile adres bilgilerimize göndermeniz yeterli olacaktır.

İade edilecek ürünler eksiksiz, hasarsız, kullanılmamış, yıkanmamış, orijinal ambalajıyla ve faturalarının tüm nüshalarıyla birlikte açıklayıcı bir yazıyla tarafımıza, faturası ile birlikte gönderilmelidir. Kurumsal müşterilerin iadesinde ürünler iade faturasıyla kabul edilmektedir.

İade edilen ürünler yukarıda yazılı prosedürler gerçekleştirilerek tarafımıza gönderildikten sonra iade için inceleme başlatılır.
İade edilecek ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.
İadenizin onayına müteakip tarafınıza e-mail yoluyla bilgilendirme yapılır ve ürün bedeli kredi kartınıza iade edilir. İade edilen miktarın eksterinizde gözükmesi bankanızın prosedürüne bağlı olarak değişebilir.

Sipariş teslim alınırken mutlaka paketler açılarak bakılmalı ve herhangi bir problemde ( kırık ürün, eksik ürün, ambalajı yırtık ürün vs. ) kargo firmasına tutanak tutturularak ürünler tarafımıza kargo firmasıyla gönderilmelidir.
Yukarıda yazılı hallerin dışında iade veya değişim söz konusu değildir.