FBM

Hakkımızda
Konak Elektronik ve Makina, fotoğraf sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip olup, teknik servis tabanlıdır.
Satış, pazarlama ve satış sonrası teknik servis faaliyetlerinde tüm Türkiye' ye hizmet vermektedir.

Konak Elektronik ve Makina Tic., NORITSU ve KODAK MINILAB'ların yetkili satış ve servisi, EPSON ürün gruplarında yetkili satış ve servisi, SONY ürün grupların da, KODAK İnkjet grubu, NOCAI UV Printer makinalarının ve CHAMPION Foto kimyasalların satış ve servisinde yetkili bayidir.
Online satış sitemiz fotografbaskimalzemeleri.com dur.

Her türlü konuda info@konakemt.com adresimizden veya iletişim bölümündeki numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
fotografbaskimalzemeleri.com Konak Elektronik ve Makina Tic.'nın tescilli markasıdır. Antalya merkezli olup, tüm Türkiye 'ye satış ve servis faaliyetlerinde, ürün ve hizmetlerini buluşturmaktadır.
Konak Elektronik ve Makine Tic. Ltd. Şti teknik servis tabanlı şatış, pazarlama şirketidir. EPSON SureLab Fotoğraf Grubu yetkili bölge distribütörü satış ve teknik servis bayisidir. Akdeniz, İç Anadolu, Ege bölgesi odak alanları ve tüm Türkiye'ye hizmet ve ürün satışı gerçekleştirmektedir. Ayrıca bünyesinde NORITSU ve KODAK MINILAB 'lar, KODAK Inkjet grubu, FujiFilm DryLab gurubu, CHAMPION | Mydoprint Fotoğraf kimyasalların satış ve servisinde de yetkili bayidir.

Her türlü konuda info@fotografbaskimalzemeleri.com veya info@konakemt.com adreslerimizden veya iletişim bölümündeki numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
© COPYRIGHT 2017 FOTOĞRAF BASKI MALZEMELERİ(FBM) Tüm hakları saklıdır.
 YUKARI