Epson SureLab SL D1000

SL-D1000, pek çok yeni, çevre dostu özellik ve iyileştirmeler sunuyor.

Bağlantı, USB’ye ek olarak LAN ve WiFi’ı de içerecek şekilde genişletilerek yazıcı konumu esnekliği artırıldı. Diğer yeni tasarım özellikleri arasında entegre çıkış tepsisi ve iş yönetimini iyileştiren LCD ekran bulunuyor.

Cihazın ilk bakım ömrü de 10×15 boyutlarında iki kat artarak 400.000 adet baskıya çıkıyor.

! Sipariş, bilgi, danışma ve sorularınız için lütfen irtibata geçiniz....

EAN: 8715946697758 Stok kodu: C11CJ33301BX Kategoriler: ,

Epson SureLab SL D1000

SL-D1000, önceki SL-D800 modeline kıyasla pek çok yeni, çevre dostu özellik ve iyileştirmeler sunuyor. Basit fotoğraf üretiminden kişiye özel albümler, takvimler ve kartlar gibi pazarın talep ve popülerlik açısından artan bir alanı olan yüksek değerli uygulamalara kadar teklif yelpazelerini genişletmelerine olanak tanıyor. Bu üretimin sahada gerçekleştirilmesiyle birlikte, fotoğrafçılar kontrolü elinde tutuyor ve kazanımlarını koruyor.

Baskı hızlarının artmasıyla (saat başına baskı ve ilk baskı) verimlilik de artıyor. Otomatik dubleks baskı özelliği (100 sayfalık A4 kâğıt kaseti) için SL-D1000A modelinde opsiyonel olarak sunulan dubleks beslemenin yanı sıra rulo kâğıt desteği ile yüksek hacimli baskılar kolayca elde edilebilir. Yazıcının kullanım ömrü de 10×15 boyutlarında iki kat artarak 400.000 adet baskıya çıkıyor.

Kartuşlar, SL-D800 modeline kıyasla % 25 daha fazla mürekkep sağlayan Epson’un Dahili Mürekkep Paketi Sistemi mürekkep torbaları ile değiştirildi. Bu, daha seyrek mürekkep değiştirme ihtiyacı ve dolayısıyla daha az müdahale anlamına geliyor. Mürekkep paketleri, kartuşlara göre daha az atık hacmiyle tesis içi atık yönetimi endişesini azaltıyor.

Gelişmiş ısıtma sistemi, dikkate değer bir şekilde daha sessiz baskı sağlıyor ve aynı zamanda güç tüketimini azaltıyor. Daha yüksek baskı hızlarıyla birleştiğinde, bireysel baskıdaki güç tüketimi daha da azalıyor.

Bağlantı, USB’ye ek olarak LAN ve WiFi’ı de içerecek şekilde genişletilerek yazıcı konumu esnekliği artırıldı.

Diğer yeni tasarım özellikleri arasında entegre çıkış tepsisi ve iş yönetimini iyileştiren LCD ekran bulunuyor.

Tüm bu özellikler, SL-D800 modeline kıyasla %16 daha küçük ve %24 daha hafif bir taban ünitesinde sunuluyor. Bu özellik, modeli yalnızca üretim konumu esnekliği isteyen işletmeler için daha kolay taşınabilir kılmakla kalmıyor, aynı zamanda sermaye yatırımının üretim tesisi boyutuna ve baskı hacmine göre optimize edilebileceği anlamına da geliyor.