Epson EcoTank T112 Mürekkep | Yellow

187,00 TL

Epson Ecotank L15150 – L15160 Uyumlu Orijinal Epson ürünü. 70 ml.

Hızlı kuruyan EcoTank 112 mürekkep serisi, lekelere ve fosforlu kaleme dayanıklı baskılar için tüm pigmentli mürekkepleri içerir. Bu güvenilir ve yüksek kaliteli mürekkep ile net metin ve canlı renklere sahip harika baskılar üreteceğinizden emin olabilirsiniz. Kartuşu değiştirmek zorunda kalmadan tek bir mürekkep setinden binlerce sayfa üretebilirsiniz.

Stok sorunuz 📞

Stok kodu: C13T06C44A Kategoriler:

Açıklama

Epson EcoTank T112 Mürekkep | Yellow
Epson Ecotank L15150 – L15160  Uyumlu 70ml.

Profesyonel görünümlü baskılar
Bu güvenilir ve yüksek kaliteli mürekkep ile net metinler ve canlı renklere sahip mükemmel baskıların keyfini çıkarın. 112 mürekkep serisi, lekeler ve fosforlu kalemlere dayanıklı keskin baskılar sunmak için tüm pigmentli mürekkepleri içerir. Pigment hızlı kuruduğundan, bu mürekkep çift taraflı baskılar için idealdir.

Binlerce sayfa yazdırın
Sadece bir yedek set ile üretilebilen sayfa sayısı etkileyicidir; 7.500 sayfaya kadar siyah beyaz ve 6.000 sayfaya kadar renkli.

Kolay kullanım
Ağzı kapatılabilir, sezgisel ve damlamayan mürekkep şişeleriyle EcoTank’ı doldurmak kolay ve sorunsuzdur. Özel bir mekanizma sayesinde bu mürekkep şişeleri, sadece doğru renklerin eklenmesine izin verir.

Güvenebileceğiniz kalite
Epson EcoTank T112 Mürekkep | Yellow tekrar tekrar mükemmel sonuçlar elde etmek için Epson yazıcılarla birlikte çalışan Epson orijinal mürekkepleri ve kağıtları geliştirilmiştir. Epson’un kaliteli ürünlerden oluşan yelpazesi, yüksek teknolojili üretim tesisleri, kapsamlı ve sürekli araştırma ve geliştirmelerin sonucudur.

Ek bilgi

Baskı Tipi

Inkjet Mürekkep Püskürtmeli

Uyumluluk

Epson EcoTank L15150, Epson EcoTank L15160

Teknoloji

Epson Pigment Ink

Paket İçeriği

70 ml

Renk

Yellow