Epson EcoTank L805 | A4 Fotoğraf ve Belge Yazıcısı

2.350,00 TL

Wi-Fi özellikli fotoğraf yazıcısı, son derece yüksek kapasiteli dahili mürekkep tankının kullanım kolaylığıyla düşük maliyetli ve Epson kalitesinde 6 renkli fotoğraf baskısı olanağı sunar. Telefonlar ve tabletlerden baskı alabilen L805, fotoğrafçıların kolaylıkla bağlanmalarına ve fotoğraf baskısı almalarına olanak tanıyor.

  • Ultra düşük maliyetli baskı
  • Epson kalitesinde, 6 renkli
  • Wi-Fi bağlanabilirliği

Stok sorunuz 📞

Stok kodu: C11CE86401BA Kategoriler:

Açıklama

Epson EcoTank L805 | A4 Fotoğraf ve Belge Yazıcısı

Entegre mürekkep tankı sistemi uygun maliyetli fotoğraf baskıları sunar. 70 ml mürekkep şişeleri kullanan son derece yüksek kapasiteli mürekkep tankı, ultra düşük sayfa başına maliyet için maksimum 1900 kaliteli 10×15 cm fotoğraf baskısı alabilir. Hızlı mürekkep doldurma teknolojisi, etiketlenmiş şişeler ve damlatmayan nozüller sayesinde ayrı mürekkep şişeleri kullanarak doldurmak daha çabuk ve daha kolaydır.

Kullanımı kolay ve güvenilir
Özellikle fotoğrafçılar, fotoğraf laboratuvarları, reklam ajansları, eğitim kurumları ve kablosuz fotoğraf baskısı ve CD ve DVD’ler üzerine baskı için sayfa başına düşük maliyetli bir baskı çözümü arayan diğer kullanıcılar hedeflenmiştir. Sorunsuz kurulum ve güvenilir baskıyla verimliliği arttırmak ve arızalardan kaynaklanan kesintileri azaltmak kolaydır. 10 x 15 cm boyutlarında bir fotoğraf baskısını 12 saniye  kadar kısa bir sürede alabilirsiniz ve iki yıl üretici garantili orijinal dahili mürekkep tankı sistemi içinizin rahat olmasını sağlar.

Verimi arttırın
Epson EcoTank L805 | A4 Fotoğraf ve Belge Yazıcısı Wi-Fi bağlanabilirliği ve Epson Connect akıllı telefonlar ve tabletlerden baskıyı kolaylaştırırken, kompakt ve alandan tasarruf sağlayan tasarımı sayesinde birçok alana kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Epson’un Micro Piezo teknolojisi ve benzersiz bir dayanıklılık, kalite ve güvenilirlikle baskı sağlayan Epson orijinal mürekkebiyle hızlı kuruyan, suya dirençli ve değişmez kalitede sonuçlar elde edin.

Ek bilgi

Baskı Tipi

Inkjet Mürekkep Püskürtmeli

Teknoloji

Epson Dye Ink

Renk

6 Renk, Black – Siyah, Cyan, Light Cyan, Light Magenta, Magenta, Yellow

Bağlantı Tipi

USB, Wifi

Hoşunuza gidebilir…