Epson EcoTank L7160 A4 Masaüstü Fotoğraf ve Belge Yazıcısı

5.200,00 TL

L7160, 3’ü 1 arada EcoTank yazıcı, fotoğraflar, çift taraflı belge baskısı ve çok daha fazlası için ultra düşük maliyetli bir çözüm sunar. Üç yıllık mürekkeple birlikte verilir ve mürekkep maliyetlerinden %90’a kadar tasarruf sağlamanıza olanak tanır. SD kart yuvası, marjsız fotoğraf baskısı ve çift kağıt tepsisi ile kullanmak zahmetsizdir.

  • A4 Fotoğraf ve Belge yazdırma
  • Tümleşik Tarayıcı
  • Fotoğraf baskısına uygun Epson mürekkepler
  • Fotokopi çekme – Renkli ve Siyahbeyaz seçeneği
  • USB, Wifi, Ethernet ve Wireless bağlantı

Stok sorunuz 📞

EAN: 8715946661803 Stok kodu: C11CG15402 Kategoriler:

Açıklama

A4 Masaüstü Çok Fonksiyonlu Fotoğraf ve Belge Yazıcısı – Fotokopi, Tarama, Yazdırma, Fotoğraf
Ultra düşük maliyet, kartuşsuz baskı;  Tam üç yıl – L7160 için mürekkep satın almadan üç yıl boyunca çalışmaya devam edebilirsiniz. Bu, mürekkep maliyetlerinden %90’a kadar tasarruf sağlayabileceğiniz anlamına gelir. 1500 fotoğraf baskısı almanıza yetecek kadar mürekkeple (10x15cm) birlikte verilir ve ultra yüksek kapasiteli mürekkep tankı kartuş ihtiyacını ortadan kaldırır.

Çok yönlü A4 yazıcı
Siyah fotoğraf mürekkebi ve siyah pigmentli mürekkep içeren beş renkli mürekkep sistemi ile fotoğraf ve çift taraflı belge baskısı alın. Yazıcı bir SD kart yuvası, marjsız fotoğraf baskısı, çift kağıt tepsisi ve LCD ekran içerir.

EcoTank’ın yeni neslini keşfedin
Epson EcoTank L7160 A4 Masaüstü Fotoğraf ve Belge Yazıcısı Öne yerleştirilen mürekkep tankı ile EcoTank, daha önce hiç olmadığı kadar kompakt ve kullanımı kolay hale gelmiştir. Zahmetsiz doldurma için geliştirilmiş bir mürekkep dolum sistemine sahiptir ve sızıntıya karşı koruma sağlar. Yeni şişeler ayrıca, sadece doğru renklerin doldurulmasını sağlayan bir mekanizma içerir.

Kolay mobil baskı
Mobil telefon, tablet ve dizüstü bilgisayarlardan kolayca baskı alabilir, Wi-Fi ve Wi-Fi Direct ile Epson iPrint uygulamasını kullanarak yazdırılacak olan dosyaları akıllı cihazlara gönderebilirsiniz. Fotoğraf baskısı almanızı ve tebrik kartları, boyama kitapları ve çok daha fazlasını üretmenizi sağlayan Creative Print uygulamasıyla Facebook fotoğraflarından en iyi şekilde faydalanmak kolaydır.

İçiniz rahat olsun
Standart olarak sağlanan ancak promosyon garantileri ile uzatılabilen garanti ile güvenilir bir baskı çözümü sunar.

Ek bilgi

Renk

5 Renk, Black – Siyah, Cyan, Magenta, Photo Black, Yellow

Baskı Tipi

Inkjet Mürekkep Püskürtmeli

Teknoloji

Epson Dye Ink, Epson Pigment Ink

Bağlantı Tipi

Network, USB, Wifi