Epson EcoTank L1800 | A3+ Masaüstü Fotoğraf ve Belge Yazıcısı

4.750,00 TL

Epson’un ilk A3+ 6 renkli mürekkep tankı sistemine sahip yazıcısı, fotoğraf ve renkli belgelerin son derece düşük maliyetle basılmasını sağlar.

A3+ fotoğraf baskısı
Doldurulması kolay, Epson kalitesinde baskı

Maliyet açısından bilinçli evler ve ofisler için kompakt altı renkli A3+ yazıcısı L1800, yaklaşık 191 saniyede (A3) fotoğraf baskısı sağlar. Yüksek kapasiteli mürekkep tankı sistemi, yeniden doldurma gerektirmeden 1800 10x15cm fotoğraf basma olanağı sağlar. Minimum müdahaleyle evler, fotoğrafçılar ve yüksek hacimli baskı almak isteyen ofislerde fotoğraf ve renkli belgelerin düşük maliyetli ve sorunsuz bir şekilde basılmasını sağlar.

Stok sorunuz 📞

Stok kodu: C11CD82401DA Kategoriler:

Açıklama

Epson EcoTank L1800 | A3+ Masaüstü Fotoğraf ve Belge Yazıcısı

Dahili ultra yüksek kapasiteli mürekkep tankı sistemi L1800’ün fotoğraf veya renkli sayfa başına düşük maliyetin öncelikli olduğu yerlerde yoğun kullanım için mükemmel bir seçenektir. Evler, yüksek hacimli baskı almak isteyen ofislerde fotoğraf ve renkli belge baskıları için ideal olan L1800, altı adet yüksek kapasiteli 70 ml mürekkep şişesi içerir.

Daha fazla verimlilik
L1800’ün dahili mürekkep tankı sistemi 1800 fotoğrafa kadar yeniden doldurma gerektirmez. En sonunda yeniden doldurma için zaman bulduğunuzda, dağınıklık yaratmaya gerek yoktur; hızlı mürekkep doldurma teknolojisi, belirgin etiketleme ve damlatmaz nozül ile L1800’ün doldurulması kolay, hızlı ve temizdir.

Güvenilir sonuçlar
L1800’ün içindeki Epson Micro Piezo teknolojisi, orijinal Epson mürekkep ve sürekli mürekkep beslemesi birlikte, A3+ boyutuna kadar hassas, tutarlı ve düşük maliyetli fotoğraf ve renkli belge baskısı garantisi verir. Amaca yönelik olarak tasarlanan uzun ömürlü mürekkep tankı daha az çalışmama süresi demektir ve orijinal olmayan doldurma ve üçüncü şahıs mürekkep tankı sistemlerinden kaynaklanabilen zayıf baskı kalitesi riskini ortadan kaldırır. 2 yıl garantiye sahip bu yazıcı ile rahat edebilir ve gerektiğinde yardım alabilirsiniz. Kullanım şekline göre ihtiyaç halinde ped değişimi ücretli olarak yapılır.

Hızlı yazdırma
L1800, siyah beyaz ve renkli baskıda dakikada 15 sayfaya kadar maksimum baskı hızıyla fotoğrafları yaklaşık 191 saniyede basabilir.

Temel Özellikler

 • Ultra düşük maliyet
  Hedefe yönelik, doldurulabilir mürekkep tankı
 • Fotoğraf baskı
  6 renkli A3+ yazıcısı
 • Kompakt tasarım‏‏
  Evde kullanım için ideal küçük boyut
 • İçiniz rahat olsun
  Epson garantisi kapsamındadır
 • Kullanıcı dostu
  Basit ve sorunsuz kurulum

Ek bilgi

Baskı Tipi

Inkjet Mürekkep Püskürtmeli

Bağlantı Tipi

USB

Renk

6 Renk, Black – Siyah, Cyan, Light Cyan, Light Magenta, Magenta, Yellow

Baskı Ebatı

A3+ (329mmx483mm)

Hoşunuza gidebilir…